Pre-loader
Scheidsrechtervereniging Winterswijk e.o.

Tussenstand SWO- Spelregelcompetitie!

Nu er momenteel geen amateurwedstrijden zijn om te fluiten is het handig om onze spelregelkennis op peil te houden. Daarom is onze eigen SWO-spelregelcompetitie erg handig om te maken. Inmiddels (9-01-2021) zijn wij met de 5de maand bezig en hebben er totaal 18 personen mee gedaan aan de spelregelcompetitie van de Scheidsrechtersvereniging Winterswijk eo. Deze 18 personen hebben samen 56x een quiz gemaakt waarbij 1 persoon de maximale score heeft behaald. Kijk onderaan deze pagina voor de diverse links naar de maandelijkse spelregelvragen.

PlaatsNaamSeptemberOktoberNovemberDecemberJanuariFebruariMaartAprilMeiJuniTotaal aantal punten
1.Auke Sikke Broersma100100100100100500
2.Th. van Trier9090100100100480
Willie Timmers9090100100100480
4.Jan Willems9010080100100470
5.Nico Opstraat90100909090460
Willie Dorsthorst908090100100460
7.Ewoud van de Putte100601008070410
8.Marco Frank8080707060360
9.David Stronks50501002050270
10.Ruben Hilhorst8040505030250
11.Arjan Huurneman20303050130
12.Joop Spexgoor6050110
13.Colin Prooi100100
14.Sven Dorsthorst8080
15.Richard Siebenheller7070
16.Michiel Koopman6060
17.Vincent Beunk5050
Jan van 't Vloers5050

Wij wensen jullie allemaal succes met de resterende vragen en in juli maken we de eindstand op. Zoals eerder gemeld; er zijn geen prijzen te winnen met deze competitie. Mee doen is alleen voor de eer.

De gepubliceerde spelregelvragen:

Spelregelvragen september
Spelregelvragen januari
Spelregelvragen oktober
Spelregelvragen november
Spelregelvragen december

Deel dit bericht