Pre-loader
Scheidsrechtervereniging Winterswijk e.o.

Tussenstand SWO- Spelregelcompetitie!

Nu er momenteel geen amateurwedstrijden zijn om te fluiten is het handig om onze spelregelkennis op peil te houden. Daarom is onze eigen SWO-spelregelcompetitie erg handig om te maken. Inmiddels (9-01-2021) zijn wij met de 5de maand bezig en hebben er totaal 18 personen mee gedaan aan de spelregelcompetitie van de Scheidsrechtersvereniging Winterswijk eo. Deze 18 personen hebben samen 56x een quiz gemaakt waarbij 1 persoon de maximale score heeft behaald. Kijk onderaan deze pagina voor de diverse links naar de maandelijkse spelregelvragen.

PlaatsNaamSeptemberOktoberNovemberDecemberJanuariFebruariMaartAprilMeiJuniTotaal aantal punten
1.Auke Sikke Broersma100100100100100100100100800
2.Jan Willems901008010010010090100760
3.Nico Opstraat9010090909090100100750
Willie Timmers90901001001001009080750
5.Th. van Trier90901001001008010080740
6.Willie Dorsthorst9080901001007010090720
7.Rob van der Steen80100909070909090700
8.Ewoud van de Putte100601008070709080650
9.Marco Frank8080707060809080610
10.Colin Prooi100100100100400
11.Joop Spexgoor60509090290
12.David Stronks50501002050270
13.Ruben Hilhorst8040505030250
Arjan Huurneman203030506060250
15.Sven Dorsthorst8080
Wim Kleinjan8080
17.Richard Siebenheller7070
18.Michiel Koopman6060
19.Vincent Beunk5050
Jan van 't Vloers5050
21.Hans van Horssen1010

Wij wensen jullie allemaal succes met de resterende vragen en in juli maken we de eindstand op. Zoals eerder gemeld; er zijn geen prijzen te winnen met deze competitie. Mee doen is alleen voor de eer.

De gepubliceerde spelregelvragen:

Spelregelvragen september
Spelregelvragen januari
Spelregelvragen oktober
Spelregelvragen november
Spelregelvragen december

Deel dit bericht