Pre-loader
Scheidsrechtervereniging Winterswijk e.o.

SWO-spelregelcompetitie

Wij publiceren iedere maand een set spelregelvragen die door iedereen gemaakt kan worden. Via deze pagina kun je naar iedere editie die online staat, klik hiervoor op de betreffende afbeelding.

Spelregelvragen september
spelregelvragen oktober

spelregelvragen november

De stand 2020/2021:

Hieronder vindt u de tussenstand van de online SWO-spelregelcompetitie van het seizoen 2020/2021. Deze stand is op basis van de laatst ingestuurde quizzen. De stand wordt niet automatisch bijgewerkt, dit doen wij handmatig. Met deze competitie zullen er geen prijzen te winnen zijn; deze wordt alleen gehouden om van de spelregels te leren en is dus voor de eer.

PlaatsNaamSeptemberOktoberNovemberDecemberJanuariFebruariMaartAprilMeiJuniTotaal aantal punten
1.Nico Opstraat9010090280
2.Th. van Trier9090100280
3.Willie Dorsthorst908090260
4.Ewoud van de Putte10060100260
5.Marco Frank808070230
6.David Stronks5050100200
7.Ruben Hilhorst8040120
8.Joop Spexgoor6050110
9.Sven Dorsthorst8080
10.Jan Willems8080
11.Richard Siebenheller7070
12.Michiel Koopman6060
13.Vincent Beunk5050
14.Arjan Huurneman203050
15.Jan van 't Vloers5050