Pre-loader
Scheidsrechtervereniging Winterswijk e.o.

SWO-spelregelcompetitie

Wij publiceren iedere maand een set spelregelvragen die door iedereen gemaakt kan worden. Via deze pagina kun je naar iedere editie die online staat, klik hiervoor op de betreffende afbeelding.

Spelregelvragen september
Spelregelvragen januari
Spelregelvragen oktober
Spelregelvragen februari
Spelregelvragen november
Spelregelvragen maart
Spelregelvragen december

De stand 2020/2021:

Hieronder vindt u de tussenstand van de online SWO-spelregelcompetitie van het seizoen 2020/2021. Deze stand is op basis van de laatst ingestuurde quizzen. De stand wordt niet automatisch bijgewerkt, dit doen wij handmatig. Met deze competitie zullen er geen prijzen te winnen zijn; deze wordt alleen gehouden om van de spelregels te leren en is dus voor de eer.

PlaatsNaamSeptemberOktoberNovemberDecemberJanuariFebruariMaartAprilMeiJuniTotaal aantal punten
1.Auke Sikke Broersma10010010010010010090690
2.Willie Timmers909010010010010080660
3.Nico Opstraat901009090909090640
4.Jan Willems9010080100100100570
5.Th. van Trier909010010010080560
6.Willie Dorsthorst90809010010070530
7.Ewoud van de Putte10060100807070480
8.Marco Frank808070706080440
9.Colin Prooi10010090290
10.David Stronks50501002050270
11.Ruben Hilhorst8040505030250
12.Arjan Huurneman20303050130
13.Joop Spexgoor6050110
14.Sven Dorsthorst8080
15.Richard Siebenheller7070
16.Michiel Koopman6060
17.Vincent Beunk5050
Jan van 't Vloers5050